نکته مهم قابل توجه دانش پژوهان عزیز برنامه صیانت از منابع آب و محیط زیست:

کاربرانی که دارای اکانت رایگان هستند نیازی به عضویت ندارند. فقط کافیه گزینه ورود به سایت را کلیک کنید . کدملی و رمزتون را وارد کنید.ضمنا میتونید مشکلاتتون را از طریق ایمیل، واتزآپ و یا تماس با ما ارسال کنید. در صورت ارسال از طریق ایمیل یا تماس با ما ، پاسختون را هم از طریق ایمیل چک کنید.برای استفاده از واتزاپ در سمت چپ صفحه گزینه آبی رنگ را میتونید کلیک کنید.شماره واتزاپ و تلگرام ما:09170944461

عضویت

ثبت نام

توجه: رمز عبور شما به صورت خودکار تولید و به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

نکات ایمنی

نکات ایمنی استفاده از سایت اسکرچ محیط زیستی

1- حتما بعد از ورود، وارد منوی ویرایش پروفایل شوید و  رمز خود راتغییر دهید .

2-برای امنیت بیشتر در پروفایل بجای تصویر خودتان  ، از تصویر های مورد علاقه خودتون استفاده کنید، الزامی برای ورود تصویر چهره خودتان وجود ندارد .

3- در صورتیکه اکانت شما از طریق مدرسه یا هدیه به دست شما رسیده باشد ، ایمیلی که برای شما در پروفایل از قبل تعیین شده صحیح نمی باشد، برای ارتباط با کارشناسان پشتیبانی ، بهتر است یک ایمیل برای خودتان درست کنید و ایمیلی که در پروفایلتون ثبت شده را اصلاح نمایید.

4- در پروفایل اطلاعاتی نظیر اسمتان ، اسم آموزشگاه و … وجود دارد ، این موارد رو میتوانید تکمیل کنید ، و البته میتوانید مشخص کنید که کسی بجز خودتان این اطلاعات را نبیند.

5-در بخش تماس با ما حتما از ایمیل معتبر استفاده کنید تا بتوانیم به شما پاسخ دهیم.

6-در قسمت پایین صفحه اصلی گزینه ای برای تماس فوری با کارشناسان ما قرار داده شده که میتوانید مشکلتان را از طریق واتساپ یا تلگرام ارسال کنید تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم.

7-رمزعبورتان را هر چند وقت یکبار عوض کنید در صورتیکه رمزتان را فراموش کرده اید از طریق فراموشی رمز در فرم ورود میتوانید رمزتان را بازسازی نمایید.

8-هر مشکلی در بخش اموزش ها داشتید با ما در میان بگذارید.

 

با تشکر

واحد پشتیبانی سایت اسکرچ محیط زیستی

۰ پاسخ به "نکات ایمنی"

ارسال یک پیام