منوهای نصب در پنل مدیریت

دوره آموزشی برنامه نویس اسکرچ محیط زیستی پیشرفته (سطح B)

(این دوره بزودی بارگذاری میگردد)

سلام دوستان خوبم

با دوره پیشرفته برنامه نویسی اسکرچ محیط زیستی در خدمت شما هستیم. در این دوره شما میتونید بازی ، انیمشین و داستانهای تعاملی را در سطح پیشرفته بسازید و دوستانتون را متحیر کنید. برای ورود به این دوره حتما باید دوره سطح متوسطه را گذرانده باشید .

مثالهای آموزشی که در این دوره بکار رفته هم از لحاظ استفاده از تکنیکهای برنامه نویسی و هم از لحاظ محیط زیستی بسیار پیشرفته هستند.

با خریداری این دوره شما به فایلهای پروژه مرتبط به این دوره  آموزشی دسترسی خواهید داشت .

در دوره آموزش برنامه نویسی اسکرچ سطح B   کلیه مثالها با استفاده از محتوای مورد تایید برنامه صیانت از منابع آب و محیط زیست تهیه شده است و شما میتونید از  نکاتی که در این مثالها یاد میگیرید در پروژه های خود و همچنین مسابقه ها و جشنواره ها مخصوصا جشنواره ملی آب استفاده کنید.

دوستان خوبم ، برنامه نویسی نیاز به تمرین داره و باید هر درس را به دقت گوش بدید و تمرین کنید .امیدورم از این دوره لذت ببرید.

سوالات متداول

نیازی به هیچ پیش زمینه و دانشی نیست.

این دوره بصورت مجازی در سایت اسکرچ محیط زیستی برگزار می شود و شما با خریداری این دوره وارد محیط آموزش مجازی می شوید و میتوانید جلسات آموزشی را به ترتیب دنبال کنید.

پس از پایان هر جلسه تمرینات را انجام دهید. تا مطالب در ذهنتان باقی بماند.

با استفاده از اسکرچ نسخه 2 واسکرچ نسخه 3 بصورت افلاین میتوانید برنامه های تان را بدون نیاز به اینترنت بنویسید

برای ساخت بازی و انیمیشن محیط زیستی محیط برنامه نویسی اسکرچ بصورت بومی سازی شده در اختیار شما قرار= دارد . شما میتوانید از طریق این بخش بصورت آن لاین پروژه های خود را ساخته و در سیستم خودتان ذخیره کنید.

برنامه درسی دوره

هیچ برنامه تحصیلی پیدا نشد !
43 دانشجو ثبت نام کرده

آمار دوره

43

نقد و بررسی دوره

 • دوره آموزشی برنامه نویس اسکرچ محیط زیستی سطح مقدماتی (D)

  5

  دانش آموزان و دانشجویان عزیز لطفا نظرات خودتان در اینجا بنویسید.
  واحد آموزش
 • دوره آموزشی برنامه نویس اسکرچ محیط زیستی سطح مقدماتی (D)

  5

  سلام و حسابی خسته نباشید خیلی ممنون از فرصت طلایی که در اختیار من قرار دادید و اجازه دادید تا تجربه جدیدی کسب کنم.این تجربه برای من بسیار لذت بخش و از وقتی تونستم در محیط اسکرچ کار کنم و بازی هایی رو بسازم که نمونه هاشون رو قبلا بازی کردم احساس توانمندی میکنم. اموزش ها بسیار شیوا بودند اما احساس میکنم خانم غفرانی تسلط بیشتری برای انتقال مطالب داشتن. قول میدم بهترین استفاده ها رو از اسکرچ بکنم و هربار که موفقیتی کسب کردم بر شما درود بفرستم ممنونم
  محمد رضا
 • دوره آموزشی برنامه نویس اسکرچ محیط زیستی سطح مقدماتی (D)

  ممنون محمد رضا جان ، همینکه احساس توانمندی میکنی و براحتی بیان میکنی انرژی ما برای ادامه راه چند برابر میشه. انشاالله بزودی آموزشهای سطح متوسطه را هم بارگذاری میکنیم . با تشکر اسکرچ محیط زیستی
  اسکرچ محیط زیستی

کاربران اخیر فعال

تصویر پروفایل Yasaman zareh
تصویر پروفایل Yasaman
تصویر پروفایل تارا
تصویر پروفایل Farham ahmadi
تصویر پروفایل 123456aa a
تصویر پروفایل علی دلشاد
تصویر پروفایل مهدی
تصویر پروفایل ساحل دستجردی

کاربران آنلاین حاضر در سایت

هیچ کاربری آنلاین نیست