نکته مهم قابل توجه دانش پژوهان عزیز برنامه صیانت از منابع آب و محیط زیست:

کاربرانی که دارای اکانت رایگان هستند نیازی به عضویت ندارند. فقط کافیه گزینه ورود به سایت را کلیک کنید . کدملی و رمزتون را وارد کنید.ضمنا میتونید مشکلاتتون را از طریق ایمیل، واتزآپ و یا تماس با ما ارسال کنید. در صورت ارسال از طریق ایمیل یا تماس با ما ، پاسختون را هم از طریق ایمیل چک کنید.برای استفاده از واتزاپ در سمت چپ صفحه گزینه آبی رنگ را میتونید کلیک کنید.شماره واتزاپ و تلگرام ما:09170944461

عضویت

ثبت نام

توجه: رمز عبور شما به صورت خودکار تولید و به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

چرا فرزندم را در دوره برنامه نویسی اسکرچ محیط زیستی ثبت نام کنم؟

چرا فرزندم را در دوره برنامه نویسی اسکرچ محیط زیستی ثبت نام کنم؟
  1. این دوره زیر نظر تخصصی ترین مرجع برنامه نویسی اسکرچ “آکادمی فرنیا”(با سابقه های بین المللی مثل همکازی با ژیوپارک جهانی) و برنامه صیانت از منابع آب و محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست برگزار میشود.
  2. بالاترین سطح فن اوری در در دنیا به فن آوری سطح 1 معروف است که استارتاپ هایی مثل اسنپ و دیجیکالا و علی بابا که گردش های مالی میلیاردی دارند و… از این دست هستند و مبنا همه آنها برنامه نویسی میباشد.
  3. اگر کشورهای توسعه یافته پیشرفت اقتصادی بالایی دارند یکی از دلایل آن تمرکز بر فن اوری سطح 1 و برنامه ریزی برای آن از سنین پایه میباشد. هم اکنون در امریکا بالغ بر 18 میلیون کودک برنامه نویس وجود دارد.
  4. بایادگیری برنامه نویسی از سنین کودکی بستری برای کودکانمان فراهم میشود که مسیر بهتری را برای اینده خود انتخاب کنند .
  5. یکی از مشاغلی که در کشورهای مختلف مورد توجه است و حتی برای آن ویزاهای مخصوص وجود دارد کسب و کارهای مرتبط با it و برنامه نویسی است. یک انیمیشن ساز حرفه ای در کشورهای توسعه یافته حقوق ماهانه در حدود 60 میلیون تومان در ماه درامد دارد.
  6. برنامه نویسی اسکرچ به کودکان کمک میکند که بجای اینکه معتاد بازی های کامپیوتری شوند خالق بازی و انیمیشن باشند و از این طریق از کودکی به آنها ماهیگیری یاد دهیم.
  7. جشنواره های استانی و ملی و بین المللی زیادی مثل برنامه نویسی پویا نمایی. و جشنواره ملی اب و… همگی یک محور اصلی برنامه نویسی و برنامه نویسی اسکرچ دارند که فرصت خوبی در راستای شکوفا شدن استعدادهای فرزندانمان در رقابتهای ملی و بین المللی است.
  8. با کمک برنامه نویسی اسکرچ به بهترین نحو مواردی که تصمیم داریم فرزندانمان یاد بگیرند را با رویکرد اموزش غیر مستقیم میتوانیم به انها بیاموزیم. این موارد در برنامه صیانت از منابع اب و محیط زیست در خصوص محیط زیست تعریف شده اما میتوان در خصوص اموزشهای درسی کنکوری و زبان انگلیسی و مهارتها و مذهبی و… نیز از این شیوه برای اموزش و پرورش فرزندانمان استفاده کنیم.
9-  یکی از مشکلاتی که در خصوص فعالیتهای فرزندانمان داریم حفظ مالکیت معنوی و جلوگیری از سو استفاده فرصت طلبان است. تولید محتوا در محیط برنامه نویسی اسکرچ که 45میلیون کودک برنامه نویس در دنیا عضو ان هستند فرصت خوبی است که فرزندانمان اثارشان را با نام خودشان به تمام کودکان برنامه نویس دنیا عرضه کنند.
 10- مثل ژیمناستیک که یک ورزش پایه ای برای تمامی ورزشها به حساب می اید، برنامه نویسی هم پایه بسیاری از کسب و کارهای با درامد بالا و دوستدار محیط زیست در دنیا بحساب می اید.
شهریور ۱۶, ۱۳۹۸