نکته مهم قابل توجه دانش پژوهان عزیز برنامه صیانت از منابع آب و محیط زیست:

کاربرانی که دارای اکانت رایگان هستند نیازی به عضویت ندارند. فقط کافیه گزینه ورود به سایت را کلیک کنید . کدملی و رمزتون را وارد کنید.ضمنا میتونید مشکلاتتون را از طریق ایمیل، واتزآپ و یا تماس با ما ارسال کنید. در صورت ارسال از طریق ایمیل یا تماس با ما ، پاسختون را هم از طریق ایمیل چک کنید.برای استفاده از واتزاپ در سمت چپ صفحه گزینه آبی رنگ را میتونید کلیک کنید.شماره واتزاپ و تلگرام ما:09170944461

عضویت

ثبت نام

توجه: رمز عبور شما به صورت خودکار تولید و به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

اسکرچ محیط زیستی چیست و چه کاربردی دارد

  • اسکرچ محیط زیستی، رونق کسب و کارهای دوست دار محیط زیست و آموزش مراقبت از محیط زیست بوسیله‌ی نسل جدید، برای نسل جدید می‌باشد.
  • یکی از مصادیق کسب و کارهای سبز مشاغلی است که بر مبنای برنامه نویسی شکل میگیرد و در کنار ارزش درآمدزایی برای جوامع محلی، بعنوان رویکردی اثربخش درخصوص صیانت از منابع آب و محیط زیست با بهره گیری از رویکرد آموزش غیر مستقیم نیز مطرح میباشد.
  • پیشرفت بشر و فن آوری های نوین، ابزارهای خلاقانه ای را در این زمینه توسعه داده است. یکی از این ابزارها برنامه نویسی اسکرچ میباشد.
  • بدین منظور  آکادمی فرنیا در تعامل با برنامه صیانت از منابع آب و محیط زیست  تلاش کرده است تا اولین  اسکرچ محیط زیستی را در سطح بین المللی توسعه دهد.

  • اسکرچ محیط زیستی یک پلتفرم آموزشی با رویکرد محافظت از محیط زیست و  مناب آب است که در آن کودکان و نوجوانان میتوانند علاوه بر یادگیری برنامه نویسی به زبان اسکرچ کسب درآمد نیز داشته باشند.
  • کلیه مثالهای آموزشی در این پلتفرم مورد تایید  “برنامه صیانت از منابع آب و محیط زیست معاونت آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت از محیط زیست” می باشد.

  • آموزشهای مرتبط در سطح استان البرز بیانگر موفقیت این طرح بوده است و در حال حرکت به سمت ملی و بین المللی شدن گام برمیدارد تا نسل جدید  در خصوص حفاظت از منابع ارزشمند آب بتوانند از رویکردهای نوین بهره‌مند شوند.

شهریور ۱۶, ۱۳۹۸